top of page

İmajinasyona Giriş

İmajinasyona Giriş

İmajinasyona Giriş
Video ara...
Nörobiyoloji İmajinasyon

Nörobiyoloji İmajinasyon

$
36:23
Enerji Ölçümü

Enerji Ölçümü

$
22:56
Kısa Bir Kesit İzle
İmajinasyonun Kuralları Nedir

İmajinasyonun Kuralları Nedir

$
34:12
İmajinasyona Giriş Eğitimi

"Hayal gücünüzü ve hayal etmenize izin verdiğiniz şeyi yönetin. Beyninizin deneyimlerden öğrendiklerini şekillendirmek için hayal gücünü yapıcı bir şekilde kullanabilirsiniz." Diyor Wager.

 

“Hayal gücü, duyularımızla algılanmayan bir şeyin zihinsel imgelerini, fonolojik pasajlarını, analojilerini veya anlatılarını oluşturma yeteneğidir. Hayal gücü hafızamızın bir tezahürüdür ve geçmişimizi incelememize ve henüz var olmayan ama var olabilecek varsayımsal gelecek senaryoları oluşturmamıza olanak tanır.

 

İşte bu ReLife eğitimi ile nörobiyolojik olarak hayal etmenin, imajinasyonun ne olduğunu, nasıl enerji okumaları gerçekleştirdiğimizi ve imajinasyon yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmekle birlikte NLP Zaman Çizgisi ile de zamanda nasıl ileri geri hareket edebiliriz? Geçmişteki olayların duygusunu değiştirmek mümkün müdür? Geçmişte takılıp kaldığınız o olaylardan çıkmak NLP zaman çizgisi ile mümkün müdür? ReLife modeli ile de zamanda nasıl ileri geri hareket edebiliriz onu öğreneceğiz.

bottom of page