top of page

İmajinasyon İle Bağ Kesme

İmajinasyon İle Bağ Kesme

İmajinasyon İle Bağ Kesme
Video ara...
Eski Sevgili İle Bağ Kesme

Eski Sevgili İle Bağ Kesme

$
33:04
Kısa Bir Kesit İzle
Hastalıkla Bağ Kesme

Hastalıkla Bağ Kesme

$
33:58
Kısa Bir Kesit İzle
Eski Eş ile  Enerjetik Boşanma

Eski Eş ile Enerjetik Boşanma

$
48:08
Kısa Bir Kesit İzle
İmajinasyon İle Bağ Kesme

Bugün varolmayan bir ilişkinin, sizi şu an yaşamak istediğiniz ilişkiden uzaklaştırdığını hiç düşündünüz mü? Kimi zaman bir ayrılık olduğunda bu sadece fiziksel olarak gerçekleşmiş olup kişinin benliğinin bir kısmı o eski ilişkide kalmış olabilir. Elbette bu tip durumlar genellikle sevginin karşılıklı tükenip bittiği ilişkilerden ziyade, belki taraflardan birinin ya da ikisinin de hala duygularının canlı olduğu, belki başkalarının etkisi ile mecburen oluşmuş ayrılıklarda, belki ilişkinin neden sonlandığının anlaşılamadığı durumlarda ya da sonradan bitişine pişmanlık duyulan ilişkilerde olabilir. Yeniden başlamak, kalbinizi başkasına açabilmek için öncelikle önceki ilişkinin duygusal bağlarını kesmenin yararı vardır.

 

Bağ kesme eski sevgili veya eş ile olabilir, hastalıklarınızla bağınızı kesmek isteyebilirsiniz ya da belki etrafınızda size iyi gelmeyen sanki sizi içten içe zehirleyen toksik ilişkiler yaşıyorsunuzdur. Biliyoruz ki, çoğunuz bu ilişkilerden kurulmak istiyorsunuz. Belki de içinizde derinlerde o kanayan yaranız, doğmasını çok istediğiniz, bir nedenle kucağınıza alamadığınız doğmamış bebeğinizin yasını tutuyorsanız, bu eğitim paketimiz tam size göre.

 

Gelin bu eğitimle hep birlikte eski günleri, yaşanmışlıkları, hastalıklarımızı, toksik ilişkilerimizi ve elimizde olmayan sebeplerle yaşayamadıklarımızı kabullenelim ve geçmişte bırakalım. ReLife Sistemi ile olumsuzluklarla bağımızı keselim ve hayata yeniden başlayalım.

bottom of page